Google Analytics Alternative

دعوت به همکاری

هر روز قدرتمندتر ازقبل، در مسیر توسعه و پیشرفت گام برمی داریم.
ما بدنبال جذب افرادی هستیم که دارای:
  • ایده های نو
  • توانمند
  • پرتلاش
باشند که این خود پشتوانه ای برای رسیدن سریع تر به اهدافمان می باشد.
محیط پویا و روبه رشد شرکت ما،
فرصت مناسبی برای کسانیکه بدنبال کسب تجربه جدید و یا پیاده سازی ایده هایشان هستند، فراهم می آورد.

درباره ما

آموزش

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی فرا رایانه

در راستای تعامل بیشتر با مشتریان و خدمت رسانی برای آموزش مطلوب تر کاربران، واحد آموزش شرکت طرح و پردازش فرا رایانه اقدام به برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزش نرم افزارها می نماید. در حال حاضر این دوره ها در قالب گارکاه های آموزشی در محل شرکت برگزار می شود تا نیاز آموزشی کاربران برطرف گردد. یکی از برنامه های آتی شرکت در این حوزه، برگزاری کلاس ها به صورت غیرحضوری (e-learning) برای سازمان های طرف قرارداد می باشد که در آینده ای نزدیک محقق خواهد شد.

آموزش نرم افزارها

آموزش نرم افزار های فرا رایانه

آموزش، بخشی از فرایند تولید و بهره برداری نرم افزارها به حساب می آید. برای آموزش نرم افزارها به کاربران، شیوه های مختلفی در نظر گرفته شده تا مشتریان بتوانند حداکثر استفاده را از قابلیت های نرم افزار داشته باشند. جهت بهره برداری سریع از نرم افزار، فایل راهنما و فیلم های آموزشی را از این قسمت مطالعه یا دانلود نمایید . علاوه بر این، در این بخش می توانید جدیدترین فایل های آموزشی و مجموعه ای از دانستنی ها در حوزه کاری خود را نیز بیابید.

پرسش های متداول

پرسش های متداول فرا رایانه

یکی از روش های دسترسی سریع به پاسخ، جستجو در سوالات دیگران است. بخش پرسش های متداول با هدف افزایش سطح آگاهی کاربران سیستم ها و کاهش نیاز مشتریان به خدمات پشتیبانی طراحی شده و یکی از سریع ترین مسیرها برای دستیابی به پاسخ است. هنگام مواجه شدن با یک سوال پیش از هر چیز به این بخش مراجعه کنید و با جستجوی کلید واژه مورد نظر، سوال خود را همراه با پاسخ آن مشاهده نمایید.

محصولات

حس خوب پیشرفت همگام با مشتری

با درک این موضوع که امروزه کلیه کسب و کارها با هم متفاوت و مدام در حال تغییر می باشند، توانسته ایم که محصولاتمان را باهدف توانمند سازی مشتریان طراحی نمائیم به گونه ای که با ارائه انتخاب های متنوع، قدرت تصمیم گیری آنها افزایش یابد.
در طی بیش از یک دهه فعالیت در این صنعت و استفاده بیش از 1000 مشتری، از صنف های صنعتی، تولیدی، خدماتی، آموزشی و ... در اقصی نقاط ایران از نرم افزارهای فرارایانه به این تجربه ارزشمند دست یافته ایم که اعتماد مشتری مسیر توسعه عملکرد ماست.
سعی ما بر آن است که به شما این اطمینان را بدهیم که از کلیه داده ها و حسابهایتان حفاظت و با نرم افزارهایمان کلیه نیازهای شما را پوشش می دهیم.خوشحالیم که توانایی ما درک خواسته های شما می باشد؛ همیشه خواهید دید یک نفر در کنار شماست که کسب و کارتان را به خوبی می شناسد در نتیجه شما می توانید با آسودگی خاطر بر روی مسائل مهم تری تمرکز کنید.
با سیستم یکپارچه فرارایانه، خلاقیت و تخصص را بطور همزمان در طراحی، ساخت و یکپارچه سازی راهکارها بکار می گیریم تا کلیه نیازهایتان را برآورده و شما را به اهداف تان برسانیم.

مشتریان

فرایندهای درون سازمانی ساختارمند،
استفاده از دانش و تخصص نیروی انسانی ماهر
و نرم افزارهای فرایند محور فرا رایانه
گام های شما را در رسیدن به اهداف، مستحکم و قدرتمندتر ومسیر موفقیت تان را با اسودگی خاطر هموارتر می نماید. پشتیبانی فرارایانه همواره با درک نیاز مشتریان، بهترین راهکارها را پیشنهاد و در حداقل زمان ممکن پیاده سازی می نماید.
تلاش ما درجهت موفقیت شماست.